Kontakt

Dostaję dość sporo maili od osób, które zwracają się do mnie z pytaniami dot. CV, szkoleń i innych.

Wielka prośba – pytania tego typu proszę raczej kierować poprzez dodawanie komentarzy pod postami, ok?

Pozostałe pytania, bardziej osobiste i biznesowe proszę przesyłać drogą mailową.

Przemysław Laskowski, doradca zawodowy

Kontakt:

e-mail: doradca.blog(at)gmail.com

Dla tych co nie wiedzą – (at) to @.

7 thoughts on “Kontakt

 1. Żaneta

  Witam,
  jestem uczenicą drugiej klasy technikum organizacji reklamy, jednak chciałabym uzyskać przyuczenie w innym zawodzie (fryzjer) nie rezygnując z obecnej szkoły. Czy jest taka możliwość, aby uzyskać oba te zawody w ciągu nauki w technikum?
  Pozdrawiam,
  Żaneta

  Reply
 2. pawel

  witam mam pytanie skąd wsiąsc dotacje na budowe gorspodarstwa rolnego ja jestem bezrobotny a chciałbym byc rolnikiem tylko najpierw chciałbym postawic nowe gorspodarstwo a na to potrzeba pienędzy prosze o pomoc

  Reply
 3. aneta

  witam mam pytanie gdzie mogę odszukać newsy z całego świata o doradztwie zawodowym ?

  Reply
 4. lUKASZ

  MAM PROBLEM CZY UMIEŚCIĆ W CV DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.

  PYTANIE BRZMI:

  CZY MUSZĘ UMIEŚCIĆ W CV DOŚWIADCZENIU ZAWODOWYM ŻE PRACOWAŁEM 10 DNI FIRMIE WIKA WE WŁOCŁAWKU ALE REZYGNOWAŁEM BO NIE POTRAFIŁEM WYKONANIU ZADAŃ KTÓRE DALI. CZY NIE BĘDZIE JAKIEŚ KONSEKWENCJE ŻE NIE WPISAŁEM W CV ZE PRACOWAŁEM 10 DNI A NIE BĘDZIE TYTUŁU JAKIEŚ KARA ? PROSZĘ O ODP.

  Reply
 5. konrad

  Szanowny Panie Przemysławie, aplikowałem na stanowisko urzednicze, niestety moje dokumenty zostały odrzucone formalnie, choć pod tekstem własciwym zyciorysu zawodowego(CV zamiesciłem klauzulę i sie pod nia podpisałem. CV było ponumerowane, na kazdej stronie moja parafka, jednakze choc to stanowiło całośc otrzymałem zwrotne pismo o odrzuceniu mojej aplikacji z uzasadnieniem, iz brakuje podpisu na CV pod treścią :)
  Samo oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych było wymagane na oddzielnym formularzu i takowe złozyłem jednoczesnie standardowo zamieszczając ww. klauzule na samym CV. Czy słusznym więc jest odrzucenie formalnie mojej aplikacji pomimo spójnej tresci CV i podpis w jednym miejscu pod klauzula, a nie nad klauzulą po tresci Cv i zaraz pod spodem juz za treścia klauzuli? Wydaje mi sie to bardzo głupie i po prostu szukaniem tzw. haka aby mnie z naboru wykluczyć? Bardzo prosze o jakąś sugestię.

  Reply
 6. Daria

  Witam
  czy może podać mi Pan informacje lub strony internetowe dot, wsparcia unijnego w 2014 na założenie działalności gospodarczej na pomorzu. Będę wdzięczna za udzielenie informacji.

  Z wyrazami szacunku Daria Bach

  Reply
 7. Piotr Schutta

  Jestem dziennikarzem Expressu Bydgoskiego. Pisze tekst o szansach humanistów na rynku pracy w Polsce i świecie. Proszę o kontakt, np. nr telefonu. Oddzwonię.
  pozdrawiam Piotr schutta

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*